Portfele
      Bielizna
      Kostiumy
      Torby

 Powrót: violla.pl

 Zwrot towaru
 Regulamin
 Płatność/wysyłka
 Jak dobrać rozmiar


e-mail do nas
(formularz)Regulamin

Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za wszelkie działania sklepu internetowego violla.pl jest firma:

FH Violla Tomasz Gładysz
ul. Opoczyńska 8
97-330 Sulejów
NIP: 771-217-91-57
REGON: 592255052

Zwana w treści regulaminu - sklepem.

Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia lub złożenie zamówienia telefonicznie lub drogą e-mailową.

Termin realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych.

Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadkach budzących wątpliwości: np. brak poprawnego adresu e-mail lub telefonu itp.

Wszystkie ceny na stronach sklepu internetowego są cenami brutto.

Reklamacje dotyczęce uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

Koszty przesyłki reklamowanego towaru pokrywa sklep.

Zwrot zakupionego towaru jest mozliwy w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, bez podania przyczyny, pod warunkiem zwrotu towarów czystych, nieużywanych, razem z oryginalnym opakowaniem oraz dowodem sprzedaży (wystarczy metka sklepu lub paragon).

Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem". Kwoty za towar i/lub przesyłki zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym po uznaniu zasadności reklamacji.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane teleadresowe zbierane są wyłącznie na potrzeby realizacji zamówień sklepu i ułatwienia ich obsługi (gwarancja i zwroty), konta stałych klientów.

Pliki cookie wykorzystywane są wyłącznie w celu utrzymania sesji użytkownika, co jest niezbędne do poprawnego działania sklepu internetowego. Można je usunąć lub wyłączyć - szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.


    Odwiedzona: 544195 razy.          Prawa autorskie © 2003-2014 Violla            Twój koszyk jest pusty